Sezon rajdowy 2012 zakończony

2 grudnia wziąłem udział w ostatnim rajdzie sezonu – Zimowym Rajdzie Skierniewickim pod patronatem Macieja Wisławskiego. Zabawa była przednia, odcinki ciekawe i emocjonujące, a przy okazji udało się wskoczyć na najniższy stopień podium. Do 2 miejsca zabrakło 6 sekund!

Sezon można uznać za maksymalnie udany :-). Zacząłem od wysokiego „c”, bo w Skierniewickim Rajdzie Wiosny zająłem 3 miejsce, co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Później bywało różnie, ale w I-szym ATF RallySprint-cie udało się nawet wygrać klasę 3! Na koniec zdarzyły się jeszcze dwa miejsca na podium, na 5-tych Testach Techniki Jazdy Automobilklubu Królewskiego i na wspomnianym Rajdzie Zimy w Skierniewicach.

W końcowej klasyfikacji rocznej Mini Max Rally o Puchar Prezesa Warszawskiego Okręgu PZM wskoczyłem na 3 miejsce. Do ostatniej chwili były szanse na 2 miejsce, ale niezawodna i piekielnie szybka załoga Linguo Rally Team z Adasiem Krupą za kierownicą nie odpuszczała  i w ostatniej eliminacji sezonu pokonała nas tylko o 4 sekundy!

Szczególne podziękowania dla mojego pilota Filipa i mechanika Maksa!

  • Share post

Dodaj komentarz